Kalendarze reklamowe – Białystok

Kalendarze reklamowe Białystok – Kalendarze reklamowe wykorzystywane są przez pracowników firmy i wówczas są ich znakiem rozpoznawczym wpisującym się w firmową identyfikację wizualną, mogą być również świetnym prezenentem dla klientów. Jeden i drugi cel ma jednak krótki czas do wdrożenia w życie, jest to zwykle koniec i przełom roku kalendarzowego. Jest to tradycyjny czas rozdawania kalendarzy firmowych i przegapienie tego okresu może przeświadczyć o niepowodzeniu całej akcji promocyjnej. Zbyt wcześnie wręczony kalendarz trójdzielny może być odłożony i zapomniany, zaś zbyt późno przekazany terminarz może być już nie użyty ze względu na już wprowadzone zapiski w innym wcześniej wykorzystanym kalendarzu.

Kalendarze trójdzielne

Do najczęściej wykorzystywanych kalendarzy firmowych w ostatnich latach należą z pewnością kalendarze trójdzielne. Przejrzystość przedstawienia dni miesiąca oraz widoczność miesiąca minionego, obecnego oraz przyszłego znacznie ułatwia planowanie. Wszystkie kalendarze trójdzielne posiadają bardzo duże możliwości personalizacji: główki, plecków, kalendarium, kolorystyki kalendarium.

Kalendarze reklamowe | Białystok

Kalendarze reklamowe trójdzielne | Bialystok

Kalendarze książkowe / osobiste

Kalendarze te są niezwykle poręczne i służą zazwyczaj jako osobiste notatniki. Taka forma wykorzystywana jest często jako gadżet reklamowy rozdawany przez firmę dla klientów i kontrahentów. Kalendarze książkowe posiadają duże możliwości personalizacji przy użyciu lasera bądź tłoczenia.

Kalendarze planszowe

Ten typ kalendarza pozwala na użycie bardzo dużych formatów np. B2, przez co kalendarz staje się bardzo widoczny w pomieszczeniu. Stanowi istotny element przyciągający uwagę klienta.

Kalendarze reklamowe książkowe | Białystok

Kalendarze stojące / biurkowe

To jedna z najbardziej poręcznych form kalendarzy. Niewielkie gabaryty pozwalają na trzymanie ich na biurku bez wielkich strat miejsca, co z pewnością jest wielką zaletą.

kalendarze reklamowe bialystok

Kalendarze reklamowe Białystok

Jeżeli planujesz wydanie własnych kalendarzy firmowych, zapoznaj się z naszą ofertą. Wyślij zapytanie dotyczące wyceny bądź też skontaktuj się z nami, a my postaramy się doradzić Ci w tej kwestii. Staramy się aby każda realizacja była dopasowana do wymagań Klienta, a projekt odznaczał się czymś idywidualnym i dopasowanym do identyfikacji wizualnej firmy. Koniec roku to zykle bardzo pracowity okres, ale warto poświęcić chwilę na to,
aby nie przegapić tego okresu, gdy realizuje się tego typu materiały reklamowe .