Projekt graficzny katalogu – Białystok

Katalogi reklamowe to materiały wielostronicowe, które mogą posiadać formę drukowaną oraz elektroniczną, często jednak mogą ograniczać się tylko do wersji elektronicznej. Standardowo wykonujemy w ramach zlecenia powyższe dwie opcje. Wersja elektroniczna katalogu świetnie sprawdza się jako materiał do udostępnienia na stronie internetowej lub jako załącznik do wysyłki wiadomości e-mail. Katalog jest bardzo uniwersalnym materiałem reklamowym pozwalającym na przedstawienie rozbudowanej oferty produktów bądź usług. Możliwość zawarcia szczegółowych informacji, wykresów, tabel oraz zdjęć przekładają się na jego rozbudowany charakter.

Projekt graficzny katalogu Białystok

Projekt katalogu – Format / wielkość

Zwykle projekty graficzne katalogów oparte na standaryzowanych wymiarach papieru typu A6, A5, A4, A3, mogą być też jednak niestandardowe jak np. kwadrat, bądź dowolny inny format. Mimo iż wymiary niestandardowe są możliwe do wydruku, ich realizacja jest jednak zwykle dużo droższa.

Projekt katalogu – Druk katalogu

Do produkcji katalogów stosuje się najczęściej grubszego papieru do wykonania okładki w granicach 250-350g/m² oraz znacznie cieńszego papieru dla stron wewnętrznych w zakresie 90-170g/m². Stosowanie zbyt grubego papieru dla stron wewnętrznych w przypadku większej ilości stron może skutkować rozchylaniem się zawartości. Do łączenia stosuje się zwykle trzy metody: szycie, klejenie bądź też spiralowanie. Realizowany projekt graficzny katalogu, zgodny jest z wymogami technicznymi drukarni dostarczonymi przez Klienta, bądź w przypadku ich braku ze standardowymi, które stosujemy na co dzień.

Projekt katalogu Białystok

Projekt graficzny katalogu - Białystok, Warszawa

Projekt katalogu – Białystok

Interesuje Cię projekt katalogu? Zadzwoń pod nr +48 600 288 355, lub napisz do nas adres clouds@clouds.pl, bądź też odwiedź nasze studio graficzne w Białymstoku. Po ustaleniu szczegółów realizacji będziemy mogli rozpocząć prace nad Twoim projektem.