Pozostałe usługi graficzne

W zakresie naszych usług leżą wszelkiego typu projekty oraz pozostałe usługi graficzne tworzone w technice 2d. Jeżeli nie znalazłeś opisu dokładnie tego co chcesz wykonać, wyślij zapytanie, być może podejmiemy się tego.

Wektoryzacja logo – Odtworzenie projektu logo w formacie wektorowym

W sytuacji gdy zaginęły wszystkie wersje wektorowe logo (w tzw.krzywych), konieczne jest odtworzenie takiego projektu na podstawie pliku rastrowego (bitmapy: jpg, png, tiff, bmp itp.). Wykonujemy tzw. manualne odtworzenie, które gwarantuje dużą dokładność finalnego projektu. Ze względu na czasochłonność tej techniki, wycena opiera się na indywidualnym określeniu skomplikowania zlecenia. Nie wszystkie typy grafiki możliwe są do transponowania do grafiki wektorowej, szczególnie te projekty logo, które pierwotnie nie były projektowane w krzywych, zawierają dużą ilość efektów graficznych, bądź zdjęcia.

Profesjonalny retusz zdjęć

Profesjonalny retusz zdjęć obejmuje restaurację zdjęć archiwalnych jak również zabiegi graficzne mające na celu poprawę wyglądu w zdjęciach produktowych, modowych itp. W ramach tej usługi wykonujemy również kolaże obejmujące zestawienia wielu elementów pochodzących z różnych zdjęć (mogą być to również elementy graficzne), wynikiem których jest uzyskana spójna całość tworząca harmonijną scenę.