Grawerowanie oraz wycinanie laserowe

Grawerowanie laserem należy do najbardziej precyzyjnych technik zdobienia i znakowania rzeczy. Dokładność pracy lasera CO2 wynosi 0,01 mm, co powoduje, że inne techniki grawerskie nie mogą z nim konkurować pod kątem precyzji. Jest to również metoda trwała: grawer nie zetrze się ani nie wyblaknie z upływem czasu ani pod wpływem światłą UV. Dzięki grawerowaniu laserowemu nadajemy przedmiotom niepowtarzalny charakter, a dodatkowo możemy uzyskać idealną powtarzalność wzoru. Dotyczy to na przykład grawerowania długopisów, kiedy powtarzalność motywu graficznego jest bezwzględnie wymagana.
Nasza oferta dotyczy grawerowania na drewnie, szkle, laminatach grawerskich, gumie, pleksi, skórze i materiałach skóropodobnych, papierze. W indywidualnych przypadkach grawerujemy również na nietypowych materiałach dostarczanych przez Klienta.

Wykonujemy personalizację i znakujemy rozmaite nośniki reklamowe oraz upominki: długopisy, pamięć USB, kalendarze książkowe. Wykonujemy szyldy, tabliczki imienne, różnego typu tablice znamionowe.
Proponujemy również wycinanie laserowe różnego rodzaju materiałów. Wycinamy litery z pleksi, laminatu, kartonu, sklejki.
W celu dokładnej wyceny grawerowania lub cięcia zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Zobacz więcej: Grawerowanie laserowe Białystok

Grawerowanie i wycinanie laserowe Białystok