Projekty graficzne | Studio Graficzne Białystok

Wykonujemy szeroki zakres projektów graficznych z zastosowaniem w druku, internecie oraz innych mediach. Projektujemy zgodnie z wymogami technicznymi dzięki czemu nie będziesz miał problemu z wyświetleniem banera internetowego bądź wydrukowaniem ulotek w swojej drukarni. Warunkiem odpowiedniego przygotowania projektu graficznego z naszej strony jest dostarczenie danych technicznych, które mamy wziąć pod uwagę w momencie projektowania. W przypadku braku szczegółowej dokumentacji bądź wytycznych przygotowujemy projekty w standardowy sposób (w przypadku druku użycie sformalizowanych wielkości papieru, spady wielkości 3 mm itp.), ewentualne dostosowanie już gotowego projektu może wiązać się z opłatą dodatkową, gdy nakład pracy na wykonanie tej czynności będzie duży.

Projekty graficzne – POLIGRAFIA / DRUK

 

Projekt graficzny wizytówki

Zamów projekt graficzny wizytówki oparty na naszych autorskich szablonach lub według własnej bądź naszej indywidualnej koncepcji.

Projekt graficzny wizytówki - Białystok, Warszawa

Projekt graficzny ulotki / folderu

Projektujemy ulotki jednostronne, dwustronne, oraz foldery składane. Projekt graficzny może być dostosowany do użycia dowolnej techniki uszlachetniania druku (lakier UV, hot stamping itp.).

Projekt graficzny ulotki - Białystok, Warszawa

Projekt graficzny katalogu

Projektujemy katalogi reklamowe, które mogą prezentować dowolną zawartość typu produkty, usługi bądź też inną treść. Katalog ze względu na swoją rozbudowaną zawartość, której ilość stron rozpoczyna się już od 8 str. wymaga zszywania bądź klejenia kartek. Wybór techniki łączenia stron narzuca pewne techniczne obwarowania typu ilość stron, sposób projektowania obszaru przyległego łączenia stron itp.

Projekt graficzny katalogu - Białystok, Warszawa

Projekt graficzny gazetki reklamowej / produktowej

Gazetki reklamowe to bardzo często wykorzystywany nośnik, pozwalający dotrzeć do Klientów z gotowym przedstawieniem produkt wszędzie tam, gdzie inne media nie są w stanie dotrzeć. Gazetka reklamowa jest doskonałym medium do umieszczenia dużej ilości zdjęć z opisami, cenami bądź innymi informacjami istotnymi dla potencjalnych Klientów. Przygotowujemy gazetki w wybranym przez Państwa formacie (z reguły jest to format A5 i A4), składane lub szyte.

Projekt graficzny gazetki reklamowej - Białystok, Warszawa