Druk wizytówek – Białystok

Druk wizytówek – Białystok – Technika druku wizytówek dobierana jest głównie w zależności od nakładu, następnie zaś od wymagań indywidualnych (druk przy użyciu farb pantone, farbowanie obrzeży, tłoczenie itp.). Przy mniejszych nakładach jest to zwykle druk cyfrowy, zaś przy większych ilościach bardziej opłacalnym staje się druk offsetowy.

Co wpływa na cenę wizytówek?

Na cenę druku wizytówek wpływ mają:

 • technika druku: druk cyfrowy bądź offsetowy
 • nakład: ilość wizytówek
 • rodzaj podłoża / papieru: papier kredowy, karton, podłoża specjalne
 • uszlachetnienie wydruku: lakier UV (całościowe lub punktowe lakierowanie), folia (matowa, błyszcząca, slik, soft touch / aksamitna)
 • obróbka introligatorska: zaokrąglenie narożników, indywidualne sztancowanie (wycinanie przy pomocy wykrojnika), tłoczenie, hot stamping, kolorowanie krawędzi itp.

Druk wizytówek Białystok

Druk offsetowy wizytówek jest bardziej wszechstronny i pozwala na dużo szersze zastosowanie różnych technik drukarskich. Również późniejsze uszlachetnienie wydruku może być w przypadku takich wizytówek wykonane wg szerszej palety możliwości. Warunkiem jednak jest wielkość nakładu, nie można tej techniki druku wykorzystać przy nakładach wielkości kilkuset sztuk.

Wizytówki Białystok

Ograniczenia druku cyfrowego:

 • zadruk wyłącznie cmyk
 • wielkość arkusza druku A3+ (przy druku wizytówek mniej istotny)
 • gramatura podłoża / papieru – zwykle nie przekracza 350g/m²

W celu doboru odpowiednich parametrów druku, podłoża / papieru oraz wykończenia, zapraszamy do naszego biura w Białymstoku (prosimy o wcześniejsze telefoniczne ustalenie terminu oraz godziny spotkania).

Wizytówki Cennik

Jeżeli chcesz poznać cenę druku wizytówek, skorzystaj z poniższego formularza.

Nietypowe wizytówki. Plastik, drewno, a może jeszcze coś innego?

Obecnie wykonanie wizytówek nie musi ograniczać się jedynie do papieru oraz druku w technologii cyfrowej bądź offsetowej, do wykorzystania są też inne możliwości. Możemy łączyć z dosyć dużą dowolnością różne techniki oraz materiały. Trzeba jednak pamiętać, że zwykle wpływa to znacząco na cenę końcową wyprodukowanych wizytówek. Tego typu wizytówki stają się produktem ekskluzywnym, który sprawdzi się świetnie w tzw. wolnych zawodach artystycznych bądź też w przypadku wizytówek dla osób na wysokich stanowiskach , gdzie wygląd oraz unikalność liczą się w bardzo dużym stopniu. Wizytówki takie nie znajdą zastosowania w branżach, gdzie rozdawane są masowo, gdzie liczy się jak najniższa cena jednostkowa, zadowalająca jakość, ale nie w opcji ponad standard.

Łącząc różne techniki i materiały, uzyskujemy w ten sposób nie szablonowo wyglądające wizytówki. Może to być np. laserowy grawer na wizytówkach z użyciem naturalnego forniru, połączonego z warstwą papieru; użycie przezroczystego pvc z zadrukiem sitodrukowym itp.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Clouds Studio Graficzne, ul. Składowa 7 lok. 107, Białystok 15-399, w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.

  Informujemy, iż Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości na nasz e-mail: clouds@clouds.pl. Informujemy, iż Państwa dane nie są profilowane oraz przekazywane podmiotom trzecim.