Co to takiego ten WordPress? Strona internetowa, aplikacja, czy coś jeszcze innego?

W internecie na każdym kroku można napotkać nazwę „WordPress”, która pojawia się w różnym kontekście. Osoby które nie do końca wiedzą co to jest, upatrują w nim coś tajemniczego i zdobywającego wielką popularność. Tak faktycznie WordPress jest tzw. systemem zarządzania treścią (cms – content management system), który ewoluował przez szereg lat z dosyć prostego systemu do obsługi bloga do systemu, który jest w tej chwili bardzo rozbudowany. Obecnie ten cms jest najpopularniejszym systemem zarządzania treści na świecie. Za jego dominacją stoi przede wszystkim stosunkowo łatwa obsługa, możliwość prostej rozbudowy i przede wszystkim świetny rezultat w indeksowaniu treści w wyszukiwarkach, a przede wszystkim w rankingu Google.

Wordpress - strony internetowe | Białystok, Warszawa - Agencja reklamy

WordPress – uniwersalny system zarządzania stroną internetową

CMS WordPress dzięki łatwej możliwość rozbudowy strony internetowej o dowolne elementy funkcjonalne stał się „silnikiem”, który obsługuje obecnie zarówno nieduże strony internetowe małych firm, jak też bardzo rozbudowane strony korporacyjne oraz portale i wortale internetowe. Obsługa WordPress’a już po wstępny zapoznaniu się z nim nie sprawia problemów z jego użytkowaniem. Kwestia łatwości obsługi tego systemu cms jest jednak bardzo indywidualna i zależna od naszej ogólnej wiedzy o internecie, umiejętności obsługi innych programów komputerowych np. programów do edycji tekstu, grafiki itp. Jeżeli codzienna obsługa komputera, czy też smartfona nie przysparza nam problemów, również z systemem WordPress nie powinniśmy mieć problemów.

Wordpress - strona internetowa, www | Białystok, Warszawa

Strona internetowa WordPress

W ramach wykonania strony internetowej oferujemy również indywidualne szkolenie z zakresu obsługi WordPress’a, który jest dopasowany tematycznie do konkretnej realizacji. Podczas szkolenia z obsługi tego systemu cms omawiamy kolejno wszystkie elementy strony internetowej, ich obsługę oraz sposób edycji treści (wpisy, strony). Staramy się aby to szkolenie było jak najbardziej pomocne w przyszłym prowadzeniu strony internetowej. Dodatkowo poruszamy kwestie optymalizacji oraz pozycjonowania, a nasze wskazówki dają wymierne efekty w pozycji strony www w wyszukiwarkach.

Szkolenie WordPress - Agencja reklamy Białystok, Warszawa

Szkolenie z obsługi cms WordPress

Jeżeli masz już stronę www, która oparta jest na systemie cms WordPress, ale nie do końca radzisz sobie z jej obsługą – Skorzystaj z indywidualnego szkolenia, które pomoże Ci lepiej poznać WordPress’a. Podczas takiego szkolenia omówimy podstawowe elementy Twojej strony internetowej oraz damy Ci wskazówki jak efektywnie zarządzać oraz edytować treść strony www. Szkolenie odbywa się na konkretnych przykładach i może być dopasowane do Twoich potrzeb. Dodatkowo otrzymasz od nas materiały informacyjne dzięki którym w łatwy sposób będziesz mógł powrócić do interesujących Cię kwestii oraz przypomnieć bądź utrwalić je sobie. Więcej dowiesz się z  – Szkolenie WordPress