Szkolenie WordPress | Białystok

Nasze szkolenie skierowane jest do osób posiadających własną stronę internetową opartą na systemie cms WordPress, które chcą poznać ten system od podstaw bądź poszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie. Szkolenie ma charakter praktyczny i prowadzone jest na podstawie konkretnych zagadnień bądź zadań. Dobór tematyki szkolenia może być standardowy, dopasowany do poziomu wiedzy bądź konkretnego zapotrzebowania osoby szkolonej.

Szkolenie WordPress Białystok

Szkolenie z obsługi cms WordPress, ale nie tylko… | Białystok

Podczas szkolenia poruszane są również inne ważne zagadnienia z zakresu prowadzenia strony internetowej takie jak: przygotowanie materiałów graficznych do strony, copywriting, optymalizacja strony www, pozycjonowanie. Obecnie pominięcie lub bagatelizowanie którejś z wymienionych sfer będzie skutkowało dużo mniejszą wydajnością strony internetowej bądź słabszą pozycją w rankingu wyszukiwarek. Posiadanie skutecznej strony www jest aktualnie bardzo złożone i zależne od wielu kwestii, a działania związane z jej budową i rozwojem powinny prowadzone być wielopłaszczyznowo. Dodatkowo otrzymasz od nas materiały informacyjne dzięki którym w łatwy sposób będziesz mógł powrócić do interesujących Cię kwestii oraz przypomnieć, bądź utrwalić je sobie. 

 


Jesteś zainteresowany szkoleniem z Worpdpress’a? Zadzwoń lub napisz!

Szkolenia organizowane są w naszym biurze w Białymstoku na ul. Składowej 7 lok. 107. Zajęcia mogą być prowadzone indywidualnie bądź w maksymalnie 5-osobowych grupach. W przypadku chęci przeszkolenia się z określonych zagadnień obsługi WordPress’a, harmonogram szkolenia musi być ustalony wcześniej drogą elektroniczną.

Szkolenie Wordpress Białystok